Wskazówki

Wskazówki dotyczące dojazdu

W ośrodku Alpine goście mogą przemieszczać się szybciej niż w jakimkolwiek innym ośrodku na Środkowym Zachodzie. Nasze trzy szybkie i zaawansowane technicznie czteroosobowe wyciągi krzesełkowe zapewniają gościom krótsze oczekiwanie i więcej czasu spędzonego na śniegu. Cztery wyciągi taśmowe (wonder-carpet lifts) i certyfikowani profesjonalni instruktorzy pomogą Państwu nauczyć się uprawiania nowego sportu lub podwyższyć umiejętności, by bez względu na wiek i poziom umiejętności mogli Państwo czerpać z tego radość.

Alpine Valley Resort, W2501 County Road D, Elkhorn, WI 53121

Z Chicago

Autostradą I-94 na zachód w kierunku Milwaukee, zjazd WI Hwy 20, na zachód do drogi Hwy D (droga Hwy 20 skręca w kierunku północnym, więc należy skręcić w lewo na D, to kierunek zachodni), tylko 1/2 mili na zachód od skrzyżowania dróg Hwy D i Hwy 120.

Z Milwaukee

Autostradą I-43 na południe do zjazdu na Bowers Rd, w kierunku południowym do drogi Hwy D (1/4 mili) w lewo na drogę Hwy D, 1 mila.

Z Rockford

Autostradą I-90 na północ do autostrady I-43 kierunek północny do zjazdu na Bowers Rd, w kierunku południowym do drogi Hwy D (1/4 mili), w lewo na drogę Hwy D, 1 mila.<.

Z Madison

Autostradą I-90 na południe do I-43 kierunek północny do zjazdu na Bowers Rd, w kierunku południowym do drogi Hwy D (1/4 mili) w lewo na drogę Hwy D, 1 mila.

Z St Louis

Autostradą I-55 na północ do drogi IL Hwy 47 kierunek północny, w stanie Wisconsin droga Hwy 47 zmienia oznaczenie na Hwy 120; należy kontynuować w kierunku północnym na drodze WI Hwy 120 do drogi Hwy D, należy skręcić w lewo, 1/2 mili po lewej stronie.